Wydawnictwo Frajda

Znajdź nas na

facebook

Znajdź nas na

Polityka prywatności

Wysyłając do nas maila z danymi teleadresowymi wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Wydawnicza Filia
Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638 na potrzeby nawiązania korespondencji.

Biorąc udział w organizowanych przez nas konkursach wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638 w celach związanych z organizowanym konkursem, w tym z wydaniem nagród oraz ewentualnymi obowiązkami podatkowymi i rozpatrywaniem reklamacji.

Występując z prośbą o egzemplarze recenzenckie Wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Wydawnicza Filia
Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638 na potrzeby aktualnego przekazywania pozycji książkowych przez Wydawnictwo Filia jak i na ewentualne przekazywanie pozycji książkowych w przyszłości.

Przy wysyłaniu oferty pracy prosimy o dołączenie klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej jak i przyszłych rekrutacji odbywających się w Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Franciszka Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638.